KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944447
nr 1194 4447
Oidentifierad konstnär. Flickporträtt, 1800-tal. Olja på duk, 40x34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:37:59
300 kr
400 kr